×

Szanowni klienci, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników informujemy, że przeprowadzamy zajęcia ON-LINE z zakresu uprawnień SEP (G1, G2 i G3) oraz F-GAZÓW. Zapraszamy do zapisów!

Kursy Zawodowe - szkolenia wraz z egzaminem dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów

Szkolenia SEP Kraków

 
Adres szkoleniaKontakt

31-503 Kraków
ul. Lubicz 31

 

tel.: 12 311 06 11

tel.kom.: 601 900 900
e-mail: sep@kursyzawodowe.pl

SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ


Pojęcie uczenia się przez całe życie to już nie jest tylko pusty frazes, ale konieczność dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją sytuację na rynku pracy. Jednym z bardzo popularnych rozwiązań jest zdobycie kwalifikacji SEP Kraków. Uprawnienia elektryczne zdobyte w ramach szkoleń energetycznych w Krakowie dają realne możliwości zdobycia lepiej płatnej posady. Osoby, które ukończyły kurs SEP w Krakowie nie mają większego problemu ze zmianą stanowiska pracy, co łączy się często również z awansem zawodowym i odpowiednio wysoką gratyfikacją finansową.

Uprawnienia energetyczne oferowane przez nas składają się z uprawnień SEP i uprawnień gazowych G1, G2, i G3, na terenie Krakowa są sprawdzoną przepustką do awansu zawodowego.

Kursy SEP w Krakowie - dla kogo?

Nie ma właściwie żadnych przeciwwskazań co do tego, kto może uczestniczyć w naszych kursach SEP Kraków. Specjalistyczna wiedza jest dostępna dla każdego, bez względu na poziom wykształcenia. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i ukończoną szkołę podstawową.

Organizujemy także grupowe szkolenia SEP dla pracowników. Przedsiębiorcy chcący wzmocnić swoje dotychczasowe zespoły, również mogą skorzystać z tego rodzaju szkoleń energe nadających pracownikom uprawnienia energetyczne i uprawnienia gazowe G1, G2 i G3. Stowarzyszenie Elektryków Polski z Krakowa prowadzi szkolenia dla firm i osób prywatnych kończących się egzaminem państwowym i nadaniem kwalifikacji SEP na określonym poziomie.

Egzamin SEP - co musisz wiedzieć?

Nikt chyba nie lubi zdawania egzaminów, ale dzięki wykwalifikowanym wykładowcom na naszych kursach SEP Kraków uzyskanie uprawnień energetycznych nie będzie trudne. W czasie kursu SEP Kraków słuchacze poznają wszystkie zasady obowiązujące w danych kategoriach, dzięki czemu nie będą mieć żadnych problemów z przyswojeniem wiedzy i zdaniem egzaminu państwowego. Nasze kursy SEP Kraków umożliwiają nabycie gruntownej wiedzy, a zdawalność naszych słuchaczy jest właściwie stuprocentowa, dlatego warto zgłosić się właśnie do nas po to, by przejść szkolenie energetyczne w Krakowie. Specjaliści prowadzący szkolenie SEP przekazują swoją wiedzę w sposób praktyczny, co pozwala nie tylko na zdanie egzaminu państwowego, ale także na swobodne posługiwanie się zdobytą wiedzą w miejscu pracy.

Uprawnienia gazowe Kraków

Nie ograniczamy się jedynie do szkoleń z zakresu szkolenia z obsługi, serwisu i nadzorowania urządzeń elektrycznych, kończącego się egzaminem. Nasi specjaliści prowadzą też szkolenia gazowe, kończące się zdobyciem uprawnień gazowych, również poszukiwanych przez pracodawców w bardzo wielu branżach. Jeśli zatem chcesz szukać nowej pracy, to z certyfikatem SEP, zdobytym na naszym szkoleniu masz większe szanse na powodzenie. Aby wziąć udział w szkoleniu umożliwiającym uzyskanie legitymacji potwierdzającej uprawnienia gazowe w Krakowie, wystarczy zgłosić się do nas i umówić na odpowiedni termin.

Szkolenia energetyczne Kraków 

Z naszej oferty skorzystało już bardzo wiele osób. Dla wszystkich zdobycie uprawnień w trakcie szkoleń energetycznych w Krakowie stało się szansa na rozwój zawodowy i uznanie przez pracodawcę. Dołącz do grona tych, którzy odważyli się wziąć sprawy w swoje i ręce wybrali naszą firmę po to, by zdobyć uprawnienia SEP i uprawnienia gazowe w ciągu jednego dnia. Kursy SEP Kraków są jednodniowe, a egzamin państwowy występuje zaraz po nich zakończeniu, dlatego też nabędziesz nowe kwalifikacje w krótkim czasie. Już dziś zapisz się na najbliższy kurs SEP w Krakowie pozwalające zdobyć uprawnienia energetyczne na pożądanym poziomie.