Kursy Zawodowe - szkolenia wraz z egzaminem dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów

Szkolenia SEP Łódź

 
Adres szkoleniaKontakt

93-005 Łódź
ul. Wólczańska 83

 

tel. 42 942 05 09
tel.kom. 601 900 900
e-mail: sep@kursyzawodowe.pl

SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ


 

Szkolenia SEP Łódź to najlepsze miejsce na zdobycie specjalistycznej wiedzy i doświadczenia dla wszystkich pracowników. W Stowarzyszeniu Energetyków Polskich pomożemy Ci stać się prawdziwym ekspertem w swoim fachu i podnieść swoje kwalifikacje, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć dochodową i satysfakcjonującą pracę. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas prowadzenia kursów w wielu miastach Polski, możemy zaproponować każdemu uczestnikowi prowadzonych przez nas zajęć skondensowana wiedzę i praktyczne wskazówki pomagające w jeszcze skuteczniejszym wykonywaniu zawodu.


Szkolenia SEP w Łodzi

Stowarzyszenie Energetyków Polskich oferuje bardzo szeroki zakres kursów, które są potrzebne do pracy na określonych stanowiskach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kursach energetycznych, gazowych oraz ciepłowniczych. W przeprowadzanych przez nas szkoleniach udział mogą wziąć osoby powyżej 18 roku życia posiadające co najmniej podstawowe wykształcenie oraz co najważniejsze, gotowość i chęć do nauki i własnego rozwoju. Kurs SEP zajmuje zazwyczaj do 4 godzin i trwa tylko jeden dzień, dlatego wzięcie udziału nie będzie się wiązać z koniecznością wprowadzania wielu zmian w swoim planie dnia i tygodnia. Kursy kończone są egzaminem, którego zdanie umożliwia pracę na wielu specjalistycznych stanowiskach. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymują Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne, czyli dokument potwierdzający kwalifikacje i wiedzę.


Egzamin SEP w Łpdzi – praktyczne umiejętności i przygotowanie

Kursy organizowane przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich dają uczestnikom możliwość zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z branżami energetycznymi, ciepłowniczymi i gazowych. Podczas prowadzenia szkoleń wykorzystywane są materiały, które umożliwiają łatwe zapamiętywanie i rozumienie podawanych informacji. Dzięki materiałom interaktywnym i prezentacjom multimedialnych kursy nie kojarzą się z nudnymi wykładami, tylko z naprawdę interesującymi zajęciami. Doświadczona kadra szkoleniowców dba o to, żeby wszyscy uczestnicy kursów SEP zakończyli je z ogromem wiedzy i spokojnie poradzili sobie z egzaminem państwowym. Pomocne w przygotowaniach są również materiały szkoleniowe, które sprawiają, że zapamiętywanie istotnych informacji jest jeszcze prostsze.


Uprawnienia gazowe i kursy energetyczne w Łodzi

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich zajmuje się przeprowadzaniem kursów zarówno dla uczestników prywatnych, jak i zamkniętych szkoleń dla firm. Program zajęć jest zawsze dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników, dlatego każdy kursant kończy kurs z dużą dawką nowej wiedzy i uprawnieniami gazowymi, elektrycznymi i ciepłowniczymi. Dzięki nim możliwe jest podjęcie pracy na wielu pozycjach wymagających specjalistycznych uprawnień jak np. praca przy gazach fluorowych. Dodatkowo ćwiczenia z instruktorami sprawiają, że osoby ukończywszy kurs są gotowe do rozpoczęcia samodzielnej pracy niemal natychmiastowo. Szkolenie jest kompleksowym przygotowaniem do prac serwisowych, montażowych i dozorowych w mechanice maszyn, budownictwie oraz przemyśle.


Szkolenia SEP podnoszą kwalifikację

Szkolenia SEP to bardzo szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Zapotrzebowanie na specjalistów stale rośnie, dlatego zdobycie nowej wiedzy i umiejętności to najlepszy sposób na znalezienie pozycji w dobrze prosperującej firmie. Stały rozwój osobisty zawsze pomaga w karierze zawodowej, a szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich w Łodzi są niewątpliwie doskonałą okazją do tego.