×

Szanowni klienci, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników informujemy, że przeprowadzamy zajęcia ON-LINE z zakresu uprawnień SEP (G1, G2 i G3) oraz F-GAZÓW. Zapraszamy do zapisów!

Kursy Zawodowe - szkolenia wraz z egzaminem dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów

Szkolenia SEP Szczecin

 
Adres szkoleniaKontakt

70-535 Szczecin
ul. Grodzka 23

 

tel.: 601 900 900
e-mail: sep@kursyzawodowe.pl

SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ


 

Zastanawiasz się, jak zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe? Szukasz zmiany w dotychczasowym życiu? Z nami to naprawdę proste. Organizowane przez nasz zespół specjalistów organizujących szkolenia SEP w Szczecinie sprawiają, że będziesz mógł w krótkim czasie cieszyć się świeżo zdobytą wiedzą i umiejętnościami, które jednocześnie przełożą się na rozwój zawodowy. Czym są szkolenia SEP i dlaczego warto wziąć w nich udział?

 

Szkolenia SEP w Szczecinie dla wszystkich

Szkolenia SEP w Szczecinie to nic innego jak cykl szkoleń dających uprawnienia energetyczne. W skład nich wchodzą trzy rodzaje szkoleń energetycznych, które można wybrać pojedynczo lub w całości. Może zatem zdecydować samodzielnie, czy potrzebujesz uprawnień elektrycznych, gazowych czy też z zakresu F-gazów. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę będziesz używać w swojej codziennej pracy. Możliwości po zakończeniu szkolenia SEP Szczecin są naprawdę spore. Na dodatek cena kursów są przystępne i decydując się na udział w naszym szkoleniu SEP na pewno nie zrujnujesz swojego budżetu domowego.

 

Egzamin SEP w niskiej cenie

Nasze szkolenie SEP kończy państwowy egzamin SEP w Szczecinie. Dzięki temu, że oferowane przez nas kursy są prowadzone przez doświadczonych praktyków w swoich dziedzinach, możesz być pewien że egzamin SEP na terenie Szczecina stanie się czystą formalnością. Wiedza zdobyta na kursie pozwoli na to, by nie stresować się podczas egzaminu i być pewnym, że uzyska się pozytywną ocenę. Na końcu oczekuje się na legitymację Stowarzyszenia Elektryków Polskich, która jest ważna przez 5 lat jako certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia energetyczne w wybranym wcześniej przez siebie zakresie.

 

Kurs elektryka - czy warto?

Pierwszym stopniem na drodze do tego, by stać się wysłać do elektrykiem z uprawnieniami, będzie przejście kursu elektryka w Szczecinie. Dzięki naszym prowadzącym to naprawdę łatwe, w ciągu zaledwie jednego dnia możesz ukończyć zajęcia kursu na elektryka i szybko zacząć pracę jako specjalista od montażu urządzeń elektrycznych. W miarę rozwoju zawodowego, możesz również uzyskać kolejne stopnie, pozwalające na serwisowanie lub dozór urządzeń elektrycznych w różnych zakładach pracy. W związku z postępującą mechanizacją i informatyzacją, coraz większa liczba pracodawców poszukuje właśnie osób posiadających takie kwalifikacje. Oznacza to, że wzięcie udziału w kursie elektryka prowadzonym w Szczecinie może naprawdę pozwolić na zdobycie nowej, dobrze płatnej pracy. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się w jaki sposób możesz osiągnąć wymarzony zawód.

 

Uprawnienia energetyczne Szczecin

Dlaczego warto zdecydować się na to, by wziąć udział w szkoleniu energetycznym w Szczecinie? Odpowiedź jest prosta - to się zwyczajnie opłaca. Za niewielkie pieniądze, bo cena naszych kursów jest niska, można nabyć uprawnienia elektryczne w zakresie obsługi, serwisu lub nadzoru, dodatkowo rozszerzając je na podobne stopnie w zakresie urządzeń gazowych. Jest to nie tylko poszukiwane przez pracodawców, ale też stanowi dobry początek do przyszłej kariery w zawodzie elektryka. Jeśli zaś ktoś ma zamiar zająć się jedynie siecią gazową, również może skorzystać z naszych szkoleń SEP Szczecin.

 

Uprawnienia gazowe Szczecin 

Poza uprawnieniami elektrycznymi to właśnie uprawnienia gazowe dziś bardzo możliwa nami przez pracodawców. Z tego też względu zdecydowanie warto wziąć udział w szkoleniu nadającym takie kwalifikacje zawodowe. Jeśli ktoś marzy o pracy gazownictwie, to nasze szkolenia SEP dają potwierdzenie umiejętności w zakresie uprawnień gazowych.

Kurs SEP w Szczecinie - dla kogo?

Organizowane w Szczecinie kursy SEP są dostępne dla każdej chętnej osoby. Jedynymi wymogami formalnymi jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i ukończone 18 lat. Jeśli więc chcesz zmienić swoje zawodowe życie, już dziś skontaktuj się z nami w sprawie wzięcia udziału w najbliższych szkoleniach SEP w Szczecinie. Zapraszamy również pracodawców, organizujemy także szkolenia grupowe SEP dla firm w atrakcyjnych cenach.